Współpraca

Bezpłatna analiza potrzeb i zdolności kredytowej

Eksperci finansowi zatrudnieni w naszym biurze nie tylko wybiorą dla Ciebie idealną ofertę kredytową, ale także pomogą w ocenie Twojej zdolności kredytowej.

Poddajmy analizie przykład, w którym klient największego banku w Polsce skontaktował się z jego oddziałem i przedstawił pracownikowi następujące dane. Jego średni miesięczny dochód po opodatkowaniu to 20 000 PLN, z czego 5 000 PLN to alimenty.

Po opłaceniu wszystkich powyższych zobowiązań pozostaje tej osobie wolna kwota rzędu 15 000 PLN pomniejszona dodatkowo o 2000 PLN, czyli kwotę jaka wystarcza na miesięczne utrzymanie 1 osoby w miejscu zamieszkania wnioskodawcy. Oznacza to, że te pieniądze powinny pozostać w jego rękach. Zatem kwota do dyspozycji wnioskodawcy jest mniejsza i wynosi 13 000 PLN.

Bank zgodzi się na zatwierdzenie wniosku o pożyczkę, jeśli miesięczna płatność nie przekracza 30 000 PLN. W takim razie wnioskodawca może liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku o kredyt, którego miesięczna rata nie będzie przekraczać kwoty 13 000 PLN.

Podobną analizę jesteśmy gotowi przeprowadzić od ręki. Umów się na spotkanie z naszym ekspertem finansowym w Sosnowcu.


Wyszukanie najtańszych ofert kredytów bankowych

Oferty produktów finansowych, w tym kredytów każdego rodzaju powinny być zrozumiałe, jednoznaczne i czytelne. Dla wielu osób najniższa stopa kredytu konsumenckiego w reklamie banku jest podejrzana.

Co prawda, jeśli bank jest potentatem na rynku to z pewnością jego oferta jest wiarygodna. Również wysokość prowizji jest ustalona na minimalnym poziomie, a kredyt gotówkowy o najniższym oprocentowaniu w efekcie staje się opłacalny dla pożyczkobiorcy.

Dzięki naszym ekspertom finansowym możesz dowiedzieć się, jak udzielana jest pożyczka i w jaki sposób zawierana jest umowa pożyczki z samym bankiem. Pokażemy Tobie pełne informacje na temat możliwej do uzyskania kwoty pożyczki wraz z odsetkami, prowizjami i innymi płatnościami.


.

Złożenie wniosków i podpisanie umowy

Pamiętaj, że przed złożeniem wniosku o kredyt i podpisaniem umowy kredytowej Twoim obowiązkiem jest dokładne przeczytanie i zrozumienie zapisów umowy. Nasi eksperci pomogą Tobie dokładnie przeanalizować punkt po punkcie umowę kredytową, tak abyś nie miał lub nie miała żadnych wątpliwości przed jej podpisaniem.

W naszej firmie dokładne przedstawienie treści umowy kredytowej jest standardową procedurą i głęboko wierzymy w to, iż nasi klienci zawsze wychodzą z naszego biura zadowoleni oraz bez uczucia, iż niektóre zagadnienia zostały wytłumaczone pobieżnie. .

Na co warto zwrócić szczególną uwagę? W trakcie podpisywania umowy kredytowej konieczne jest zwrócenie uwagi na obowiązki jakie nakłada na Ciebie kredytodawca oraz warunki, które wpływają na zmianę wysokości oprocentowania kredytu. Warto też poprosić o chwilę przerwy, w której na spokojnie przeczytasz całą umowę i ewentualnie sformułujesz pytania odnośnie jej treści. Tym samym możesz ułatwić sobie podjęcie ostatecznej decyzji.